sobota, 20 lipca 2019

URODZINY


23 czerwca 2017 roku pojawił się pierwszy post na tym blogu. Może to nie jest zbyt długi staż, ale ja się z niego ogromnie cieszę. Dwa lata temu nie przypuszczałam nawet, że dotrwam do tego momentu. A tu proszę:)

Kolejne urodziny Księgozbioru Kasiny. Ja sami widzicie, niestety z lekkim opóźnieniem, ale jak zwykle jestem w totalnym niedoczasie. W tym roku czerwiec był dla mnie całkowicie zakręcony i pełen zajęć (urodziny mojego dziecka, pierwsze zakończenie roku szkolnego, planowanie wakacji, bo niestety nikt z nas nie może pozwolić sobie na dwumiesięczny urlop...). I niestety na tym cierpi moje blogowanie. W miarę możliwości oczywiście staram się nadrabiać, ale różnie to wychodzi. Czasem jednak niektórych rzeczy nie przeskoczę. A nie ukrywam, że często mnie korci:)

Księgozbiór Kasiny nadal pełni swoją główną funkcję, a mianowicie jest zbiorem moich przemyśleń na temat przeczytanych przeze mnie książek. To tu mogę pozachwycać się ile się da nad dziełem, które mnie zauroczyło lub pożalić się nad powieścią, która nie spełniła moich oczekiwań. To mój mały, prywatny notatnik:)

Tworząc Księgozbiór Kasiny miałam także nadzieję na możliwość dyskusji o książkach czy wymianę zdań na temat przeczytanych książek. I także to zostało spełnione - dziękuję zatem Wam wszystkim za odwiedziny tutaj - bez Was to miejsce było o wiele smutniejsze! Dziękuję, że ja mogę Was odwiedzać, podpatrywać co czytacie i zainspirować się do lektury...A czasem powalczyć we wspólnym wyzwaniu lub wspólnie poczytać:)

19 komentarzy:

 1. Gratuluję i życzę kolejnych udanych lat blogowania 😀
  Pozdrawiam 😀
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. 100 lat kochana. ☺ Życzę wielu kolejnych lat blokowania pełnych satysfakcji oraz inspiracji i pomysłów na ciekawe posty. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i liczę, że blogowanie będzie mi nadal sprawiało tyle przyjemności co teraz:)

   Usuń
 3. Gratuluję! Życzę kolejnych satysfakcjonujących lat blogowania. I oczywiście samych dobrych lektur 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję - zdecydowanie liczę na te dobre lektury! Ale dzięki podpatrywaniu u Was wszystkich tego co czytacie, moje lektury są o wiele bardziej celne:)

   Usuń
 4. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bloga. Życzę dalszych wielu inspirujących lat!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i mam nadzieję, że te dwa lata to dopiero początek tej przygody:)

   Usuń
 5. 2 lata! No nieźle :) Gratuluję wytrwałości i życzę dalszych sukcesów! Sto lat! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i mnóstwa ciekawych książek!!! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, a te ciekawe książki wciąż poznaje, a odkąd zaczęłam poznawać blogowy świat poznałam ich o wiele więcej:)

   Usuń
 7. Wszystkiego naj...blogowego! Niech się czyta, niech się pisze!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego najlepszego Kasino :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:) Zapraszam zatem do dyskusji:)